2675. Oznámení Glyndy Linkous ze dne15. listopadu 2023.
Glynda Linkous (USA), https://wingsofprophecy.blogspot.com/


JEN VÁM DÁVÁM VĚDĚT


Jen vám všem oznamuji, že si budu muset vzít po zbytek tohoto týdne volno, takže pravděpodobně nebudou žádná slova, kromě případně starších poselstvích, a pravděpodobně nebudu odpovídat na e-maily.

Už přes týden pokračuji v práci a zároveň se snažím bojovat s nějakým respiračním onemocněním a bolestí v krku a vybírá si to svou daň. Mám velké zpoždění v korespondenci včetně děkovných dopisů, ale opravdu se potřebuji uzdravit, než se pokusím dohnat zbytek práce.

Z tohoto důvodu nebude tento týden žádný podcast.

Doufám, že mi bude brzy lépe, abych mohla vše stihnout. Modlitby jsou vítány.

Děkuji za pochopení.


POZNÁMKA přidána 16. 11. 23:

Pokud si nyní odpočinu a uzdravím se, měla bych být už v pondělí schopna nahrát pořad "All Prophetic Show" na příští týden. V pořadu budu uvádět dalšího proroka, který již obdržel více než 20 prorockých Slov pro neznámé posluchače, takže by to měl být opravdu dobrý pořad. Pokud potřebujete Slovo, poproste Pána, aby vám je nyní dal. Vím, že onen prorok je opravdový prorok, protože jsem znovu a znovu dostávala od něj slova o věcech, o kterých nic nevěděl a které se děly v mém životě.

Těsně před Novým rokem pro vás také plánujeme další pořad "All prophetic show". Žijeme v tak neklidné době, že věřím, že přinášet vám slova od Pána bude velmi užitečné.

Jako vždy, pokud má někdo z vás návrhy na věci, o kterých by chtěl slyšet učit, napište mi. Pokud budu moci o tom učit, udělám to.

Kéž všichni prožijete mimořádně požehnaný týden.

Glyndazpět